Гредите попречиха на Реал Мадрид и Валенсия да се победят

Реал Мадрид и Валенсия не успяха да се победят, завършвайки наравно 0:0 в мач от 32-ия кръг на Примера. "Белите" бяха много близо до гола още в началото на срещата. В 4-ата минута Кристиано Роналдо отправи първия удар по посока на вратата на Валенсия, но без успех. В 8-ата минута португалеца нацели и страничната греда за жалост на Жозе Моуриньо и компания.

До края на първата част CR7 застраши още няклко пъти стража на "прилепите". За гостите близо до гол бяха Тино Коста, а в 25-ата минута Рикардо Коста нацели греда. До края на първата част Пепе и Бензема също пропуснаха за столичани.

След почивката Тино Коста нацели нова греда за гостите - това стана в 55-ата минута. Последваха пропуски на Марсело, Ди Мария и Бензема. Гостите също направиха добри положения след почивката, но до нов гол така и не се стигна и по този начин двата тима си поделиха по една точка.