Спрягат Ибра за Барса
След като миналата седмица медиите в Италия излязоха с информациите, че Златан Ибрахимович най-вероятно ще се премести в Реал Мадрид през лятото сега за неговият подпис фаворит на хартия е Барселона.
Според мениджъра на шведа Мино Райола от “Камп Ноу” са проявили сериозен интерес и Ибра би приел да премине там, тъй като намира “блаугранас” за по сериозен фаворит от Интер за спечелване на Шампионската лига.
Мино Райола има ясна идея какво може да стане и вече се е свързал с Барселона. Ранното отпадане от Шампионската лига вероятно ще подтикне Ибрахимович към смяна на отбора. Друг вариант за него е да отиде в Реал МАдрид с Карло Анчелоти, стига Флорентино Перес да стане отново президент на “белите”, пише “Гадзета дело Спорт”.
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
- Голове на Бони и Диуф изпратиха Интер в полуфиналите за Купата на Италия
- Феновете на Интер не могат да посещават три гостувания на отбора
246