Адриано от Барса се контузи отново
От Барселона съобщиха, че Адриано ще пропусне повече от седмица игра, след като е получил мускулна контузия. 27-годишният получи този проблем по време на тренировката с Бразилия в неделя, като той не взе участи и в победата на Селесао над Египет с 2:0 в понеделник.
Скенер е показал, че играча е скъсал малка част от мускул в левия си крак, като това се възстановява между 7 и 10 дни. Всичко това е поместено на официалния сайт на Барса. Това означава, че Адриано няма да играе срешу Реал Сарагоса, а ще е под въпрос за двубоя с Милан в Шампионска лига.
- Барселона подготвя нови преговори с Манчестър Юнайтед за Рашфорд
- Барселона следи Кивьор като по-достъпна алтернатива на Бастони
- Флик е блокирал трансфера на Бастони в Барселона
- Испания определи участниците си в евротурнирите за сезон 2026/2027
- Валенсия обърна шампиона Барселона на „Местая“
- Барса отново покори Европа, разгромявайки Лион във финала на ШЛ
- Барса ще стъпи на европейския връх при жените
- Анонс на последния кръг на Примера дивисион
306
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]