Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
Интер и защитникът Алесандро Бастони следят с безпокойство интереса на Барселона към бранителя на Тотнъм Кристиан Ромеро.
В Милано се опасяват, че поставената цена за Бастони може да се окаже прекалено висока за каталунците и да ги насочи към по-достъпния вариант в лицето на Ромеро.
Според информацията Интер очаква около 60 милиона евро за италианския национал, докато от Барселона не са склонни да платят повече от 50 милиона евро.
Каталунският клуб следи ситуацията и планира да стартира официални преговори, след като Интер официално си осигури титлата в Серия А.
Самият Бастони е отворен към трансфер в Барселона, като личните условия не се очаква да бъдат пречка при евентуална сделка.
- Барселона подготвя нови преговори с Манчестър Юнайтед за Рашфорд
- Барселона следи Кивьор като по-достъпна алтернатива на Бастони
- Флик е блокирал трансфера на Бастони в Барселона
- Испания определи участниците си в евротурнирите за сезон 2026/2027
- Валенсия обърна шампиона Барселона на „Местая“
- Барса отново покори Европа, разгромявайки Лион във финала на ШЛ
- Барса ще стъпи на европейския връх при жените
- Анонс на последния кръг на Примера дивисион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]