Флик: Считам, че трансферният прозорец е затворен
Старши треньорът на Барселона Ханс-Дитер Флик говори за перспективите на "блаугранас“ през зимния трансферен прозорец.
"Да, считам трансферния прозорец за затворен“, цитира AS думите на Флик.
Преди това Барселона обяви подписването на договор за наем на защитника Жоао Кансело от Ал-Хилал и напускането на вратаря Марк-Андре тер Стеген в Жирона. Съобщаваше се също, че ПСЖ и Барселона са се споразумели за сделка за възпитаника на академията на Барселона Дро Фернандес.
След 21 мача от испанското първенство, Барселона има 52 точки и води в класирането, с една точка пред най-близкия си преследвач, Реал Мадрид.
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]