Рочина: Тиаго Алкантара ще е в топ 5 играчи в близко бъдеще
Бившият играч на Барселона Б Рубен Рочина вярва, че колегата му от "Камп Ноу" Тиаго Алкантара има всички качества да стане един от най-добрите играчи в света в близко бъдеще. Тиаго, който беше най-зрелищният играч на Европейското за младежи през лятото, успява да впечатли и с мачовете си за Барселона тази година.
Сега от тима са вкарали клауза за откупуване в договора му на стойност 90 милиона евро, като контракта е до 2015 година. Рочина похвали Тиаго пред Goal.com:
"Играх с него, доколкото си спомням, за 4, или 5 години. Той е невероятен, знаех си, че ще пробие в тима на Барса. Това е защото е страхотен. Той е много, много добър и в следващите 2, 3 години, ще е в топ 5 играчи в света."
- Рафиня тренира отделно след изтощението срещу Мароко
- Фенове на Барселона освиркваха Кукурея след трансфера му в Реал
- Ямал след ремито с Кабо Верде: Това е дълъг турнир, целта ни е далеч напред
- Пике разкритикува Кукуреля за трансфера му в Реал Мадрид
- Барселона печели над 1,3 млн. евро от трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]