Рамос към Жорди Алба: Тръгваш си като страхотен играч
Бившият защитник на Реал Мадрид и настоящ играч на Монтерей (Мексико) Серхио Рамос коментира решението на играча на Интер Маями и бивш негов съотборник в националния отбор на Испания Жорди Алба да се оттегли от професионалния футбол.
Алба и Рамос дълги години бяха съперници с екипите съответно на Барселона и Реал.
"Скъпи мой Жорди, колко приключения, сблъсъци и моменти споделихме! Колко успехи и триумфи споделихме с националния отбор! Тръгваш си като страхотен ляв бек и страхотен играч на испанския футбол. Футболът ще ти липсва, но винаги ще те помни. Големи прегръдки и целувки, братко“, написа Рамос в социалната мрежа X.
Алба по-рано обяви, че ще се оттегли от футбола в края на настоящия сезон в МЛС.
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
- Бивш юноша на Реал Мадрид: Случайно ритнах Роналдо и повече не тренирах с първия отбор
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
- Тухел обясни защо не повика Трент
- Ла Лига е все по-близо до пето място в Шампионска лига
- Куртоа аут за ключови мачове на Реал Мадрид
- Тежък удар за Реал: Куртоа аут за ключовите сблъсъци с Байерн
- Кейн предупреди Реал: Байерн е готов и не се страхува от никого
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]