Разкрити са петима защитници, наблюдавани от Барселона
Барселона анализира пазара на защитници на фона на несигурното бъдеще на Андреас Кристенсен и Роналд Араухо в клуба, съобщава Mundo Deportivo.
Според източника, "блаугранас“ проявява най-голям интерес към защитника на Спортинг Гонсало Инасио. Този играч е клиент на същата агенция като нападателя на Байерн Луис Диас. Миналото лято спортният директор на "блаугранас“ Деко се е свързал с тази агенция относно евентуален трансфер на колумбиеца.
Барселона следи също защитника на Нотингам Форест Мурийо , играча на Кристъл Палас Марк Геи , защитника на Палмейрас Луис Бенедети и играча на ПСЖ Лукас Бералдо , които може да напуснат френския гранд, след като загубиха доверието на треньора Луис Енрике.
- Слот: Мачът срещу ПСЖ е най-добрият в кариерата ми в ШЛ
- Двигателят на новата Барселона
- Барселона се връща към традиционна лятна подготовка в Европа
- Ла Лига е все по-близо до пето място в Шампионска лига
- Бейл: Барселона е сериозен претендент за трофея в Шампионска лига
- Анри в екстаз след 7:2: Барса е като земетресение, Европа трябва да се страхува
- Рафиня след головата буря: Очаквахме тежък мач, но показахме класата си
- Флик възхитен: Второто полувреме показа истинското лице на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]