Алонсо поиска двама за замяна на Родриго
Старши-треньорът на Реал Мадрид Шаби Алонсо е поискал от ръководството на Лос Бланкос двама играчи, в случай че крилото Родриго Гоес напусне клуба. Ливърпул и ПСЖ проявяват интерес към бразилското крило, съобщава Defensa Central.
Според източника, един от тези играчи е дясното крило Франко Мастантуоно, който бе придобит от Кралския клуб това лято. Освен това испанският специалист е заинтересован от трансфера на крилото на ПСЖ Брадли Баркол в Реал.
Миналият сезон Баркола изигра 64 мача във всички състезания, отбелязвайки 21 гола и правейки 21 асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 70 милиона евро.
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]