Жуниор към Мартинес: Искаше ШЛ, но не успя
Крилото на Реал Мадрид Винисиус Жуниор, в словесна престрелка със защитника на Барселона Иниго Мартинес по време на очните двубои между отборите от 35-ия кръг на Ла Лига (4:3), се спря на отпадането на каталунците от Шампионска лига.
"Искаше да спечелиш Шампионска лига, но накрая не успя, не успя“, цитира Movistar думите на бразилския футболист.
В полуфиналите на Шампионска лига каталунският клуб загуби от Интер с общ резултат 7-6. Реал Мадрид отпадна от състезанието на четвъртфиналната фаза. Въз основа на резултатите от двете срещи, "бланкосите“ загубиха от Арсенал с резултат 1:5.
- Карвахал ще реши за бъдещето си през юли
- Винисиус се съмнява в подновяване на договора с Реал Мадрид
- Лион обяви трансфера на нападател на Реал Мадрид
- 86% от феновете на Реал Мадрид са съгласни с продажба на Винисиус
- Родриго: Време е да действам
- Винисиус премахна снимката си с фланелка на Реал Мадрид
- Тебас: Реал Мадрид е срещу всички
- Реал Мадрид е лидер по приходи от телевизионни права
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]