Барса работи по завръщането на Меси
Нападателят на Интер Маями Лионел Меси може да напусне американския клуб.
Според TNT Sports Argentina, Барселона работи по завръщането на играча. Планът на "блаугранас" е Меси да се завърне в каталунския тим преди началото на сезон 2026/2027. Отбелязва се, че преговорите на Барселона за завръщането на Меси ще бъдат трудни заради тежкото финансово състояние на клуба.
Припомняме, че 37-годишният Меси премина в Интер Маями през лятото на 2023 година. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до края на 2025 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 20 милиона евро.
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
- От Барса коментираха отпадането на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]