Адриано поднови тренировки за Барселона
Барселона получи позитивни новини от лазарета преди мача си с Реал Сосиедад на 10 септември, като Адриано се е възстановил от травмата си и вече тренира. Той получи контузия в мача за Суперкупата на Европа срещу Порто, спечелена от испанците с 2:0 в Монако на 26 август. От тогава той е извън игра.
Бившият играч на Севиля пропусна първия мач на Барса срещу Виляреал, като не бе включен и в мача на Бразилия срещу Гана. Въпреки това, днес стана ясно, че 26-годишният е продължил тренировки с тима си, според Goal.com.
- Само един от Ла Лига е бил по-възрастен от Лева с гол в ШЛ
- Флик: Не бе лесно
- Лева повтори постижение на Роналдо, Бейл и Гигс
- Барса коментира травмата на Педри
- Барса не допусна изненада в Прага
- Тер Щеген се сбогува с феновете на Барса
- Барса определи главната си трансферна цел за лятото
- Флик забрани на млад халф да тренира в Барселона
203
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]