Шахин тренира пълноценно, очаква дебюта си за Реал
На официалния си сайт Реал Мадрид обяви, че полузащитникът Нури Шахин се приближава до игра, след като бившият играч на Борусия Дортмунд тренира пълноценно, завръщайки се от контузия. 22-годишният напусна шампиона на Бундеслигата за да играе на "Сантиаго Бернабеу", но травма в коляното не му позволи да дебютира все още.
Шахин получи контузията преди 5 седмици и за него се очакваше да изиграе някоя от срещите на Мадрид в Китай. Но турския национал преживя усложнения, които го задържаха в лазарета още 3 седмици. Сега Шахин може да бъде включен в състава на тима за мача в сряда срещу Галатасарай.
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Арбелоа посъветва Александър – Арнолд да напусне Реал Мадрид
- Реал ще се наложи над Виляреал като гост
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Белингам: Спечелихме с много увереност
- Бейл за уволнението на Алонсо: Знам как работи Реал Мадрид
- Арбелоа: Има кампания за подкопаване на авторитета на Реал Мадрид
- Винисиус: Това представяне означава много заради случилото се през последните дни
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]