Субименди вече съжалява за Ливърпул
Халфът на испанския Реал Сосиедад Мартин Субименди съжалява, че е отказал на Ливърпул и се надява мърсисайдският клуб да се върне за него.
През изминалото лято Субименди бе трансферна цел номер едно на Ливърпул, който бе готов да плати освобождаващата клауза от £52 милиона по договора на Мартин.
В крайна сметка 25-годишният испански национал отказа на Ливърпул, за да остане в Реал Сосиедад, където е в системата от дете.
Estadio Deportivo обаче твърди, че Субименди вече съжалява за решението си. Сега Мартин чувства, че това е идеалният момент и идеалната възможност да направи следващата стъпка в кариерата си.
Разочарованието на Субименди може да се дължи на факта, че той все още не е получил нов и подобрен договор от своя клуб. Освен това Реал Сосиедад започна слабо новия сезон и вече е с една точка над зоната на изпадащите в Ла Лига, въпреки че са изиграли мач повече от своите конкуренти.
Субименди се надява, че Ливърпул ще се върне за него, но няма гаранции за това - новият мениджър на "червените" Арне Слот е намерил решение на проблема в опорната зона благодарение на Райън Грейвенберх, който е в най-добрата си форма.
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
- Андони Ираола: Ливърпул има нужда от ново крило и още няколко попълнения
- Fenway Sports Group преговаря за продажба на миноритарен дял от Ливърпул
- Ливърпул назначи Алехандро Росален за треньор на вратарите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]