Защитник на Реал Мадрид може да се събере с Меси
Централният защитник на Реал Мадрид Начо Фернандес заинтересова Интер Маями, който играе в шампионата на САЩ. Това съобщава Sport.es.
Според източника, Начо, който преди това е уведомил ръководството на "Лос Бланкос", че няма да поднови договора си, валиден до края на настоящия сезон, вижда МЛС като приоритетен вариант за продължаване на кариерата си.
Подчертава се, че клубове от Саудитска Арабия също се интересуват от испанския защитник, но тази опция не е предпочитаната от него.
Припомняме, че редица бивши играчи на Барселона играят за Интер Маями: Лионел Меси, Луис Суарес, Серхио Бускетс и Жорди Алба.
През този сезон Начо взе участие в 38 мача във всички турнири, в които не бе ефективен.
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]