Гризман може да остане в Испания
Нападателят на Франция и Атлетико Мадрид Антоан Гризман може да остане в испанското първенство и да продължи договора си с мадридския клуб, това съобщава журналистът Матео Морето.
Според източника договорът на Гризман с Атлетико изтича през 2026 г., но клубът вече се стреми да удължи споразумението с френския нападател.
По-рано бе съобщено, че Пари Сен Жермен и няколко клуба от МЛС се интересуват от услугите на нападателя. Основният претендент за световен шампион се нарича Интер Маями, за който играят бивши футболисти на Барселона, с които той игра няколко години: Лионел Меси , Луис Суарес , Серхио Бускетс и Жорди Алба.
През този сезон Гризман взе участие в 41 мача във всички турнири за клуба, в които отбеляза 21 гола и направи осем асистенции. Очакваната цена на 33-годишния играч според интернет портала Transfermarkt е 25 милиона евро.
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес: Ще направим всичко, за да стане Меси отново световен шампион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]