Каранка: Мадрид не е обсебен с Шампионска лига
Асистент-треньорът на Реал Мадрид Айтор Каранка не мисли, че клуба е отчаян да спечели Шампионска лига, но заяви,че това би било "важно" състезание за новия сезон, тъй като вече Реал гледа към изхвърляне на Барселона от върха на футбола. Испанският гигант имаше големи надежди с този турнир миналата година, но именно вечния съперник го елимира и спечели в последствие.
На официалния сайт на Реал бе поставена речта на Каранка: "Да спечелим Шампионска лига е важно за нас. Трябва да работим много, за да спечелим титлата. Също трябва да признаем, че свършихме добра работа за един сезон. Това е важна цел, но не сме обсебени от нея."
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Челси набеляза Шави като приоритет за мениджърския пост
- Барселона следи Антъни Гордън, но разглежда и вариант с Абде
- Арбелоа: Очаква ни специален мач срещу Барселона
- Барселона пред дилема: оферта от 90 млн. евро за Рафиня от Саудитска Арабия
- Марота потвърди интереса на Барселона към Бастони
- Барселона елиминира Байерн и ще спори с Лион за трофея в ШЛ
- Барселона на крачка от титлата след победа над Осасуна
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]