Сами Кедира напусна тренировка на Реал
Полузащитникът на Реал Мадрид Сами Кедира бе принуден да се оттегли от тренировъчната сесия на тима, след като получи контузия в стъпалото, и по точно в един от пръстите на крака. Според EFE бившият футболист на Щутгарт е напуснал току преди края на сесията, като е изпитвал непоносими болки в крака.
След като е бил третиран в медицинския център "Роналд Рейгън" в Лос Анжелис, близо до базата, където се тренира в момента, се очакват резултати за неговата контузия. Кедира изпита множество травми и през миналата кампания, като можа да започне само в 25 срещи в лигата на Испания.
- Комисия се произнесе по ситуацията с удара срещу Мбапе в мача с Хирона
- Белингам: Срещу Байерн е „всичко или нищо“ за Реал
- Мбапе: Да играя за Реал е дар – тук футболът е повече от талант
- Скандал в Реал: Асенсио извън състава за реванша с Байерн
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]