Тебас: Всеки ден увеличавам процента на трансфера на Мбапе в Мадрид с 2%
Президентът на Ла Лига Хавиер Тебас коментира слуховете, че нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе е близо до това да не поднови договора си с френския клуб и да премине в Реал Мадрид като свободен агент през лятото.
"Всеки ден увеличавам процента на трансфера на Мбапе в Мадрид с 2%. Давах 50% за това. Сега е 55-60%.
Ако ме попита, бих му казал, че трябва да търси по-значим бранд от този, който има в момента. ПСЖ все още няма глобалната марка, която има Реал Мадрид. Той трябва да мисли не само за настоящето, но и какво може да му донесе тази марка в бъдеще. Просто трябва да погледнете пътя на Меси и Кристиано“, цитира Mundo Deportivo думите на Тебас.
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]