Перес останал доволен от разговора си с Мбапе
Френският нападател на ПСЖ Килиан Мбапе е близо до преминаване в Реал Мадрид, съобщава Defensa Central. Според източника се е състоял телефонен разговор между френския футболист и президента на Кралския клуб относно трансфера на Килиан.
Журналистът на изданието Рамон Алварес де Мона сподели вътрешна информация за резултата от този разговор. Според него по време на телефонен разговор, проведен в началото на януари, емоциите на Флорентино Перес са били положителни, тъй като отговорът на Мбапе е бил точно това, което президентът на Реал Мадрид е искал да чуе. Какво точно е казал футболистът не се уточнява.
Нека ви напомним, че Мбапе иска от Лос Бланкос заплата от 70 милиона евро на година, която ще бъде изплащана през петгодишния срок на договора. Освен това нападателят иска 100-125 милиона евро плюс бонуси за майката на Мбапе, която е негов футболен агент.
- Реал Мадрид натиска за нов договор на Винисиус
- Мбапе: Ще играя всеки мач за Реал преди Мондиал 2026
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Рууни: Възможен конфликт около Белингам стои зад отсъствието на Александър-Арнолд
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]