Само Барса се е интересувала от Неймар
Барселона бе единственият европейски клуб, който наистина се е интересувал от подписа на крилото на ПСЖ Неймар това лято, съобщава The Independent.
В същото време каталунците бяха готови да вземат играча само под наем с опция за откупуване и трябваше да пуснат още четирима, за да регистрират бразилеца.
Самият Неймар предложи услугите си на Манчестър Юнайтед, Байерн, Реал Мадрид, Челси и Манчестър Сити - всички тези клубове отказаха възможността да подпишат с играча. След това бразилецът реши да се съгласи да премине в Ал-Хилал.
По-рано бе съобщено, че Неймар вече е подписал договор с Ал Хилал. В медиите се появи информация, че Неймар ще печели по 100 милиона евро на сезон в Ал- Хилал.
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата (видео)
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
- Ямал получил леко разтежение, но ще е на линия за дербито с Еспаньол
- Вечната война
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- Барса ще спечели каталунското дерби
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]