Бащата на Меси: Лео иска да се върне в Барселона
Хорхе Меси, който е бащата на аржентинския нападател Лионел Меси, заяви, че иска синът му да се върне в Барселона.
"Лео иска да се върне в Барселона и аз бих искал той също да се върне. Вярваме, че Лео ще може да се завърне“, заяви Хорхе Меси.
По-рано бе съобщено, че ръководството на Ла Лига одобри плана на Барселона - така наречения "план за жизнеспособност". Сега каталунците могат спокойно да върнат аржентинския ветеран, който бе в структурата на тима от 2000 до 2021 година. Меси изкара предишните два сезона в ПСЖ, с който реши да не подновява договора си. Аржентинецът стана свободен агент.
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Съпругата на Рафиня: Ти си неуморим и непобедим, ще се завърнеш като феникс
- Френки де Йонг: Много хора гледат футбол, но не го разбират
- Рафиня пропуска мача с Шотландия, в Бразилия се надяват да бъде готов за осминафиналите
- Притеснение за Бразилия: Рафиня започна лечение след контузия на Световното първенство
- Кристенсен остава в Барселона до 2028 година след значително намаление на заплатата
- Съблекалнята на Барса иска Алварес: Гави, Араухо и Кубарси открито подкрепиха трансфера
- Кубарси: Трябва да покажем повече устойчивост срещу Саудитска Арабия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]