Реал Мадрид води в надпреварата за Белингам
Реал Мадрид води в надпреварата за подписа на полузащитника на Борусия Дортмунд Джуд Белингам, съобщава инсайдерът Николо Шира.
Отбелязва се, че клубът е провел първите успешни преговори с бащата на играча, който е негов агент. Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес подготвя първата оферта за Белингам. Борусия иска €150 млн. за англичанина.Припомняме, че по-рано стана известно, че Ливърпул е напуснал надпреварата за трансфера на Белингам. Челси, Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и ПСЖ също проявяват интерес към полузащитника.
19-годишният Белингам има 37 мача за Борусия Дортмунд през този сезон, като отбеляза 10 гола и направи шест асистенции.
- Фърдинанд: Неймар умееше неща, които Меси и Роналдо не можеха
- Грандове дебнат талант на Челси за 30 млн. евро
- Реал Мадрид натиска за нов договор на Винисиус
- Мбапе: Ще играя всеки мач за Реал преди Мондиал 2026
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Рууни: Възможен конфликт около Белингам стои зад отсъствието на Александър-Арнолд
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]