Реал Мадрид може да подпише с нападател
Реал Мадрид може да подпише с нападател през лятото поради слабия сезон за нападателя Карим Бензема .
Реал Мадрид се тревожи за формата на 35-годишния французин този сезон, съобщава AS. На този фон клубът обмисля възможността за привличане на нападател за следващия сезон. Душан Влахович от Ювентус е определен като един от кандидатите.
През 2024 г. "бланкосите" искат да подпишат с Килиан Мбапе или Ерлинг Холанд. Нападателят на Манчестър Сити ще има освобождаваща клауза от 180 милиона евро от лятото на 2024 г. Договорът на Мбапе с ПСЖ е до 2025 г., но последната година не е задължителна и французинът може да напусне парижкия клуб, ако пожелае.
Мадридският клуб загуби от Барселона (1:2) в мач от 26-ия кръг на Ла Лига.
- Битката за "Бернабеу"
- Шампиони, герои и паднали гиганти: голямата равносметка на Ла Лига 2025/26
- Жозе Моуриньо се завръща начело на Реал Мадрид?
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Винисиус: Никога не съм си представял да играя извън Реал Мадрид
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Перес: Няма да спра да говоря за случая Негрейра
- Рикелме загатна за нова ера в Реал Мадрид, но избегна темата „Моуриньо“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]