Барса се свърза с Ман Сити за Алварес
Ръководството на Барселона се е свързало с Манчестър Сити относно наема на аржентинския нападател Хулиан Алварес , твърди SPORT.
Според източника, каталунците смятат да се възползват от факта, че мениджърът на "гражданите" Хосеп Гуардиола рядко пуска аржентинеца титуляр.
Самият футболист е огорчен от положението си в клуба и вече е уведомил ръководството на английския тим, че иска да отиде под наем.
По-рано се появи информация, че Интер също се интересува от услугите на футболиста.
Настоящият договор на Алварес с "гражданите" е до лятото на 2027 г.
Аржентинският нападател има 30 мача за Манчестър Сити през този сезон, като отбеляза 10 гола и направи осем асистенции. Цената на играча според портала Transfermarkt е 50 милиона евро.
- Флик: Разочарован съм
- Барса претърпя удар за титлата в Страната на баските
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]