Реал Мадрид се насочва към Тео Ернандес
Крилото на Милан и Франция Тео Ернандес е в списъка с трансферни цели на Реал Мадрид, съобщава Inter Live.
Според източника, Реал Мадрид ще се състезава с ПСЖ и Челси в битката за подписа на Ернандес. По-рано медиите писаха и за интерес към 25-годишния играч от страна на Манчестър Сити.
Припомняме, че Ернандес вече игра за Реал Мадрид в периода от юли 2017 г. до юли 2019 г. През това време той успя да запише 23 мача за "бланкосите" и да отиде под наем.
Тео Ернандес стана сребърен медалист от Световното първенство през 2022 г. като част от отбора на Франция. Във финала на турнира "трикольорите" загубиха от националния отбор на Аржентина след изпълнение на дузпи. Ернандес има 18 мача за Милан през този сезон, като вкара два гола и четири пъти асистира на партньорите си. Договорът му с италианския клуб е до 2026 г. Играчът се оценява на 55 милиона евро според Transfermarkt.
- Реал Мадрид натиска за нов договор на Винисиус
- Мбапе: Ще играя всеки мач за Реал преди Мондиал 2026
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Рууни: Възможен конфликт около Белингам стои зад отсъствието на Александър-Арнолд
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]