Шави помолил Бускетс да удължи договора си
Полузащитникът на Барселона Серхио Бускетс може да удължи договора си с испанския тим. За това го помоли старши- треньорът на каталунците Шави, съобщава журналистът Габриел Санс.
Според източника, 34-годишният Бускетс поне ще обмисли подобна оферта. Ако Серхио откаже предложението, той ще премине като свободен агент в клуба от МЛС Интер Маями.
Серхио Бускетс е в Барселона от 2005 г. Той спечели в клубния футбол всички турнири, в които участва, с изключение на Лига Европа. По-рано полузащитникът обяви, че се оттегля от националния отбор на Испания. Договорът му с Барселона изтича в края на сезона.
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Антъни Гордън: След разговора с Флик бях още по-въодушевен
- Незарасналата рана: парижкият финал, който преследва Арсенал и днес
- Антъни Гордън влезе в Топ 10 на най-скъпите трансфери в историята на Барселона
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]