Реал Мадрид може да купи Мбапе, ако той е по-скромен
Ръководството на Реал Мадрид продължава да проявява интерес към покупката на нападателя на ПСЖ Килиан Мбапе, съобщава L'Équipe. По-рано бе съобщено, че Мбапе вече се е съгласил да премине в Кралския клуб през лятото на 2022 г., но в крайна сметка е променил решението си.
Според източника сега ръководството иска френският нападател да се държи по-скромно. В същото време Ливърпул и Манчестър Сити продължават да проявяват интерес към него. "Бланкосите" са убедени, че нападателят трябва да се реваншира за проваления трансфер и да не бъде прекалено провокативен, както прави в настоящия си клуб.
По-рано бе съобщено, че французинът е искал нападателят Роберт Левандовски, тогава играещ за Байерн, да се присъедини към него, а неговият съотборник Неймар да напусне отбора.
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]