Реал Мадрид - Осасуна
Стадион: Сантиаго Бернабеу
Дата: 02.10.2022 г.
Час: 22:00 ч.

Реал Мадрид се намира в перфектна поредица от 6 победи в Ла Лига след последното 2:1 в дербито с Атлетико Мадрид. Родриго и Валверде вкараха в първото полувреме за да помогнат на тима на Карло Анчелоти да остане на върха в класирането.

Осасуна загуби последно преди паузата за национални срещи с 2:0 от Хетафе, но въпреки това държи петото място. В тази среща Авила получи червен картон в първото полувреме и това бе решаващ фактор. По време на паузата Осасуна игра приятелска среща с Валядолид и спечели с 2:0 с голове на Монкайола и Гарсиа.

В лагера на Реал все още липсва ключовият Карим Бензема, а Лукас Вазкес е под въпрос. При гостите Авила ще търпи наказание, контузен е Кике Саверио и под въпрос е още Орос.

"Белия балет" има 6 поредни победи, в които вкара по най-малко 2 гола. Реал спечели 3 от последните 5 мача с Осасуна, като останалите бяха равенства. В последната победа на Реал с 3:1 над този противник се разписаха Алаба, Асенсио и Лукас.

Прогноза: Реал Мадрид - Осасуна 2:1

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!

> ВЗЕМИ 100 ЛЕВА НАЧАЛЕН БОНУС В efbet: РЕГИСТРИРАЙ СЕ СЕГА! <