Лапорта: Имам дълг пред Меси
Президентът на Барселона Жоан Лапорта говори за евентуалното завръщане на нападателя на ПСЖ Лионел Меси в лагера на каталунския клуб.
"Чувствам, че като президент имам морално задължение към него да му осигуря най-добрите дни от кариерата му или да му дам най-добрия момент да прекрати кариерата си“, заяви Лапорта.
Припомняме, че Меси игра за основния отбор на Барселона от 2005 до 2021 година. През това време той проведе 776 мача за каталунския клуб във всички турнири, в които записа 670 гола и 302 асистенции.
През 2021 г. Меси премина в ПСЖ. Договорът му с френския клуб е до 2023 г. Порталът Transfermarkt оценява стойността на нападателя на 50 милиона евро.
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Антъни Гордън: След разговора с Флик бях още по-въодушевен
- Незарасналата рана: парижкият финал, който преследва Арсенал и днес
- Антъни Гордън влезе в Топ 10 на най-скъпите трансфери в историята на Барселона
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]