Модрич: Трябва да затворим въпроса за Мбапе
Полузащитникът на Реал Мадрид Лука Модрич коментира удължаването на договора на нападателя Килиан Мбапе с Пари Сен Жермен.
"Изненадан ли съм от удължаването на договора на Мбапе с ПСЖ? Не, защото не знаехме нищо. Нямах никакви очаквания. През годината се говореше много за това, но не знаехме нищо със сигурност. Трябва да затворим този въпрос и да не говорим повече за него. Имаме финал на Шампионска лига, който е най-важният мач от всички. Реал Мадрид ще продължи да бъде на върха, клубът е над всеки играч. Няма нужда да повтаряме отново и отново, че имаме много добър отбор, много играчи, които могат да растат много, които са имали страхотен сезон и вероятно оценяват това, което имаме - възможността да станем големи звезди в бъдеще“, заяви Модрич.
По-рано бе съобщено, че Мбапе е близо до преминаване в Реал Мадрид.
Мбапе удължи договора си с ПСЖ до 2025 г. По неофициални данни заплатата на французина в клуба по новия договор ще бъде 93 милиона евро, което ще го направи най-добре платеният играч в света.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]