Барса и Реал Мадрид ще играят в Лас Вегас през лятото
Барселона ще изиграе приятелски мач с Реал Мадрид през лятото на 2022 г. като част от предсезонната обиколка на двата футболни клуба. Срещата ще се проведе в Лас Вегас (САЩ). Това съобщава COPE.
Предсезонното турне на Барселона в САЩ ще се проведе от 19 до 30 юли 2022 г. Съобщава се, че "блаугранас" ще играе и приятелски мачове с Интер Маями на домашния стадион на американския отбор, с торинския Ювентус в Лос Анджелис и Ню Йорк Ред Булс в Ню Йорк.
Очаква се приходите на каталунския клуб от турнето да са около €10 млн. Барселона в мачовете с Реал Мадрид и Ювентус наема съвместно стадиона, клубовете си поделят приходите от продажба на билети.
Точната дата на мача Барселона - Реал все още не е съобщена.
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]