Челси срещу Юнайтед за Де Хеа
Манчестър Юнайтед и Челси се борят за подписа на Давид Де Хеа, съобщиха от Атлетико Мадрид.От ръководството отказват да споделят дали вече има договорка, но подсказват, че самият вратар ще реши бъдещето си.
20-годишният Давид Де Хеа се наложи като първи избор за вратарската позиция в Атлетико и стана обект на мащабна трансферна спекулация през последните месеци, като мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън изглежда ще го привлече като заместник на ветерана Едвин ван дер Сар.
Във вторник испанска радио станция заяви, че е постигнато споразумение с "Червените дяволи" на стойност 20 милиона евро, но от Атлетико опровергаха слуховете, че Де Хеа ще бъде продаден.
"В края на сезона ще видим дали той ще иска да си тръгне. Ако поиска, то ще задействаме клаузата му за откупуване на стойност 25 милиона евро. Дотогава разчитаме той да играе за нас."
- Анонс на 25-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Алварес ще се присъедини към Барса след Мондиал 2026
- Симеоне: Надяваме се да довършим работата у дома
- Брюж измъкна точката, след като изоставаше с два гола
- Брюж ще се възползва от непостоянството на Атлетико
- Треньорът на Брюж: Искаме да победим
- Арсенал предложил 120 млн. за Алварес
- Флик за съдийските грешки: Всички сме хора
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]