Барса няма да купува Мбапе и Холанд
Президентът на Барселона Жоан Лапорта коментира участието на каталунския клуб в надпреварата за подписване на нападателя на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе и нападателя на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд.
"Холанд или Мбапе в Барселона? Никога няма да се съгласим да харчим сумите, изисквани от условията на тези две сделки, при никакви обстоятелства. Мога да ви уверя, че и двамата са много далеч от трансфер в Барселона“, заяви Лапорта.
По-рано Лапорта заяви, че не обмисля възможността за връщане в каталунския клуб на нападателя на Пари Сен Жермен Лионел Меси.
- Симеоне: Клубът ясно заяви плановете си за Хулиан Алварес
- От палатката в Кънектикът до "Камп Ноу"
- Ханзи Флик: Хави Еспарт изигра фантастически и с топката, и без нея
- Рафа Юсте: Думите на Мигел Анхел Хил преминават червената линия
- Ханзи Флик: Антъни Гордън има потенциал да достигне още по-високо ниво
- Ханзи Флик: Шест точки в първите два мача е много добре за Барселона
- Анонс на 3-ти кръг на Примера дивисион
- Барселона победи Атлетик Билбао и оглави Ла Лига след два кръга
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]