Почетино: Меси е гений
Старши -треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино говори за нападателя на отбора Лионел Меси.
"Как се вписа Лионел в играта след контузии, covid и мачове за националния отбор на Аржентина? Лео е гений. Това е нещо уникално. Такива играчи се раждат веднъж на 100 години. Всичко, което внася е невероятно предвид обстоятелствата, в които се намира след прехода. Не му провървя много с тях, но се справяше спокойно.
Това е най-добрият момент за Меси. Той е възрастен играч. Лео влиза в решаващата част от първенството в най-добра форма. Не се съмнявам, че той ще бъде в най-добрия си вид“, заяви Почетино.
Припомняме, че Меси премина в Пари Сен Жермен от Барселона през лятото на 2021 година. В края на миналата година 34-годишният аржентински футболист получи "Златната топка". Меси изигра 13 мача в Лига 1 този сезон, като отбеляза два гола и направи седем асистенции.
- ПСЖ ще вземе реванш от Марсилия
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
- Дро Фернандес: Радвам се, че се присъединявам към ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]