Реал Мадрид се отказа от Холанд
Реал Мадрид отпадна от надпреварата за подписа на нападателя на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд заради предстоящия безплатен трансфер на нападателя на ПСЖ Килиан Мбапе, съобщава Daily Star.
Холанд се присъедини към Борусия Дортмунд през януари 2020 г., след като премина от Залцбург за €20 млн. Този сезон норвежкият нападател участва в 14 мача от Бундеслигата, в които отбеляза 16 гола и даде 6 асистенции. Холанд отбеляза три гола в три мача от Шампионска лига.
Договорът на Холанд с германския клуб изтича през лятото на 2024 година. Пазарната стойност на играча се оценява от Transfermarkt на 150 милиона евро.
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]