Депай: Нямах време да опозная Меси
Нападателят на Барселона Мемфис Депай заяви, че е нямал време да се срещне лично с нападателя Лионел Меси, който напусна клуба.
"Дори нямах време да го опозная. Той започна предсезона късно заради отпуската за Копа Америка и дори нямах време да го поздравя. Може би това може да стане, ако някога играем един срещу друг или той се върне в клуба. Кой знае“, цитира Diario Sport думите на Депай.
На 15 август 2021 г. Депай дебютира в испанското първенство в мача от първия кръг срещу Реал Сосиедад и се отчете с асистенция.
27-годишният нидерландски нападател се премести в Барселона това лято от Лион, за който игра от 2017 г. Депай също игра за Манчестър Юнайтед и ПСВ.
- УЕФА глоби Барселона с 30 500 евро
- Барселона ще се завърне на върха в Ла Лига
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
- Спекулациите за трансфер на Бастони се засилват след сигнали от Барса
- В Ман Юнайтед съжаляват за Рашфорд
- Стана ясно какво е казал Флик на играчите си след загубата от Хирона
- Алварес ще се присъедини към Барса след Мондиал 2026
- От Ман Юнайтед се насочват към защитник на Барса
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]