Белерин може да замени Трипиър в Атлетико
Футболистът на Арсенал Ектор Белерин може да се премести в Атлетико, ако англичанинът Кийрън Трипиър напусне клуба. Това съобщи журналистът Николо Шира.
Според източника, Трипиър може да напусне лагера на "дюшекчиите" и да отиде в Манчестър Юнайтед.
Испанският защитник играе за Арсенал от 2013 година. Футболистът също така се състезаваше под наем за Уотфорд. Договорът на Белерин с "артилеристите" е валиден до лятото на 2023 година. Порталът Transfermarkt оценява играча на € 25 млн. В приключилия сезон на английското първенство испанецът изигра 25 мача за Арсенал (24 като титуляр), вкара един гол и даде две асистенции.
По-рано генералният директор на Интер Джузепе Марота потвърди, че клубът му следи представянето на 26-годишния Белерин.
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]