Суарес: Предпочитам Холанд пред Мбапе
Луис Суарес сподели мнението си за колегите си от Борусия Дортмунд и Пари Сен Жермен - съответно Ерлинг Холанде и Килиан Мбапе.
"Холанд е страхотен играч в страхотна форма. Той има забележителна физическа сила, една от най-добрите деветки в света и бележи цяла епоха.
Що се отнася до избора между него и Мбапе, бих предпочел малко повече Ерлинг, но Мбапе също е на много високо ниво", заяви Суарес.
През този сезон Ерлинг Холанд взе участие в 31 срещи за Борусия във всички турнири, в които вкара 33 гола и даде осем асистенции. Мбапе има 30 гола и девет асистенции в 36 участия с ПСЖ.
- Ал-Хелаифи: Луис Енрике е най-добрият човек за проекта на ПСЖ
- Артета защити решението си да повери решаващата дузпа на Габриел
- Над 400 ареста след триумфа на ПСЖ в Шампионска лига
- Насри: Съдията систематично наказваше Арсенал
- Луис Енрике: Написахме история, но още не мислим за трета поредна титла
- Eдегор: Загубихме заради малките детайли, но ще се върнем по-силни
- Жоао Невеш: Само ПСЖ искаше да играе футбол
- Заир-Емери постави рекорд след втория пореден триумф на ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]