Куман: Мачът с ПСЖ е в най-подходящото време
Старши треньорът на Барселона Роналд Куман коментира съкрушителната победа срещу Алавес в испанското първенство. Срещата се проведе на стадион "Камп Ноу" в Барселона и завърши с голяма победа за домакините при резултат 5: 1.
"Първата част не бе много добра, но се справихме. Доволен съм от последвалата реакция. Успяхме да дадем почивка на няколко играчи. Отборът се чувства добре и уверено. Мачът срещу ПСЖ ще се проведе в най-подходящото време. Това ще бъде среща на равностойни отбори", заяви Куман.
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]