Барселона се отказва от Алаба
Защитникът на Байерн Давид Алаба няма да премине в Барселона в края на сезона.
Съобщава се, че "блаугранас" е решил да се оттегли от надпреварата за австриеца. Алаба иска от Барселона заплата от 10 милиона евро за година, както и 15 милиона евро за трансфера - тази сума е проблематична за испанския клуб.
Челси, Ювентус и ПСЖ остават в битката за Алаба. Председателят на Байерн Карл-Хайнц Румениге намекна, че Давид все още може да поднови договора си с мюнхенския клуб.
Алаба вкара един гол и даде една асистенция в 15 участия за Байерн във всички състезания през този сезон.
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]