Бензема се върна към тренировки
Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема възобнови тренировъчния процес в състава на отбора от Мадрид.
Французинът пропусна три мача (с Интер в Шампионската лига, с Виляреал и Алавес в Ла Лига) поради мускулна контузия. Очаква се старши-треньорът Зинедин Зидан да може да разчита на Бензема в следващия мач.
През този сезон 32-годишният Карим има 11 мача за Реал Мадрид във всички турнири. На неговата сметка са - шест гола и три асистенции.
- Три фактора могат да попречат на трансфера на Холанд в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля да възобнови преговорите с Винисиус
- Стана ясно защо Перес харесва Клоп
- Зидан обясни как един треньор може да постигне успех с Реал Мадрид
- Арбелоа: Приех този пост, за да работя
- Бешикташ се интересува от защитник на Реал Мадрид
- Албасете осъди расистките обиди срещу Винисиус
- Ла Лига осъди расистките обиди срещу Винисиус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]