Йозил поздрави Рамос
Германският полузащитник на Арсенал Месут Йозил поздрави бившия съотборник от Реал Мадрид Серхио Рамос за стотния му гол.
"Страхотен мач от страна на Интер, но Рамос (най-добрият нападател в защитен план) и Бензема (както винаги голмайстор) се отличиха отново“, написа Месут на официалната си страница в Twitter.
Двубоят между Реал Мадрид и Интер в Шампионска лига завърши при резултат 3: 2 в полза на испанския клуб. След головете на Бензема и Рамос, "бланкосите" поведоха с 2: 0, но италианският отбор израсни благодарение на точните удари на Мартинес и Перишич. Победният гол за Реал Мадрид в 80-ата минута вкара Родриго.
- Атлетико подаде жалба до УЕФА след нощен инцидент преди мача с Арсенал
- Гуардиола: Манчестър Сити няма да се предаде в битката за титлата
- Симеоне: Спокойствие, но без пасивност срещу Арсенал
- Артета: Ще бъдем като зверове срещу Атлетико
- Арсенал ще се класира за финала
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]