От Барса опровергаха, че Меси иска да напусне
Аржентинският нападател Лионел Меси не е информирал Барселона за желанието си да напусне клуба, съобщава Mundo Deportivo, позовавайки се на източници в каталунския клуб.
По-рано журналистът от Esporte Interativo Марсело Белер хвърли бомбата, като съобщи, че Меси е взел решение да смени клуба още това лято. Според COPE, нападателят няма да поднови договора, който е валиден до лятото на 2021 година. Футболистът обаче може да остане, ако има големи промени в управлението на клуба.
Напомняме, че Барселона загуби от Байерн Мюнхен с 8:2 в четвъртфиналите на Шампионската лига и излетя от турнира. За първи път от 1946 г. Барселона допусна осем гола в един мач.
По-рано имаше информации, че Интер работи по трансферна Меси през 2021 г. и е готов да предложи на шесткратния носител на "Златната топка" четиригодишен договор за 260 милиона евро.
- Гризман: Няма значение съперникът – важното е, че Атлетико продължава
- Рафиня: Това бе откраднат мач срещу Атлетико
- Симеоне: Атлетико влиза в полуфиналите с увереност и вяра
- Карлес Пуйол избухна: Това не е футбол
- Атлетико показа характер и елиминира Барселона, за да стигне до полуфиналите (видео)
- Сересо към Барселона: Оплакванията за терена са празни приказки
- Рафиня към Барселона: Ще се борим до край, независимо къде играем
- Ямал преди реванша с Атлетико: Ще се борим до последната минута
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]