Барселона иска клаузата за Фати да е 400 млн.
Ръководството на Барселона планира да започне преговори с халфа на отбора Ансу Фати за промени в условията на настоящия договор.
Според източници от "Камп Ноу", каталунците искат да подновят споразумението, което изтича през 2022 г., и да добавят клауза в размер на 400 милиона евро.
Отбелязва се, че "блаугранас", на първо място, иска да спаси играча от интереса от страна на ПСЖ и повторение на сценария с Неймар.
По-рано президентът на Барса Хосеп Бартомеу заяви, че по принцип каталунците възнамеряват да задържат Фати до края на кариерата му.
- Гризман: Няма значение съперникът – важното е, че Атлетико продължава
- Рафиня: Това бе откраднат мач срещу Атлетико
- Симеоне: Атлетико влиза в полуфиналите с увереност и вяра
- Карлес Пуйол избухна: Това не е футбол
- Атлетико показа характер и елиминира Барселона, за да стигне до полуфиналите (видео)
- Сересо към Барселона: Оплакванията за терена са празни приказки
- Рафиня към Барселона: Ще се борим до край, независимо къде играем
- Ямал преди реванша с Атлетико: Ще се борим до последната минута
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]