Барселона спря преговорите за Лаутаро
Президентът на Барселона Хосеп Мария Бартомеу потвърди съобщенията за пауза в преговорите с Интер за нападателя Лаутаро Мартинес.
"Предстоящият трансферен прозорец ще бъде много различен от предишния. Големите клубове ще бъдат ограничени поради икономически проблеми, но Барса винаги е един от основните участници на пазара. Ако говорим за Лаутаро, тогава преговорите по него в момента са спрени. Разговаряхме с Интер преди няколко седмици и сега оценяваме ситуацията. Ще изчакаме края на сезона", заяви Бартомеу.
- Флик: Основното са трите точки
- Рафиня: Заслужавах да спечеля „Златната топка“
- Съпругата на Лева: Това вероятно е последният сезон на Роберт в Барса
- Играчите от академията на Барса са най-скъпите в света
- Разточителна Барса взе трите точки срещу Елче (видео)
- Флик: Сарабия свърши фантастична работа в Елче
- Отказаха достъп на Реал Мадрид до документите на Барса по делото Негрейра
- Барса ще вземе трудни три точки в Аликанте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]