Гризман остава в Барселона през следващия сезон
Френският нападател Антоан Гризман ще остане в Барселона през следващия сезон, съобщава Sport.es.
Според източника, ръководството на каталунския клуб е провело разговори с французина и е уверило играча, че разчита на услугите му.
По-рано се съобщаваше, че каталунците са предложили на френския играч на три клуба - Пари Сен Жермен, Интер и Ювентус. Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед също се интересуват от футболиста.
Антоан Гризман се премести в Барселона от Атлетико през лятото на 2019 година. Трансферната сума възлизаше на 120 млн. евро. През настоящия сезон Гризман участва в 33 мача, в които вкара 9 гола и направи 5 асистенции. Настоящият договор с Барселона е валиден до 30 юни 2024 година.
- Само един от Ла Лига е бил по-възрастен от Лева с гол в ШЛ
- Флик: Не бе лесно
- Лева повтори постижение на Роналдо, Бейл и Гигс
- Барса коментира травмата на Педри
- Барса не допусна изненада в Прага
- Тер Щеген се сбогува с феновете на Барса
- Барса определи главната си трансферна цел за лятото
- Флик забрани на млад халф да тренира в Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]