Байерн Мюнхен се включи в борбата за Партей
Полузащитникът на Атлетико Томас Партей попадна в сферата на интересите на Байерн Мюнхен, информира El Desmarque.
Мюнхенският клуб възнамерява да подсили състава през лятото и ще се опита да привлече централен халф. Цената на ганайския футболист се оценява на около 50 милиона евро.
Арсенал, Ювентус и ПСЖ също се интересуват от покупката на 26-годишния играч.
През този сезон Партей взе участие в 35 двубоя с фланелката на "дюшекчиите", като се отличи с три гола и една асистенция.
По-рано имаше информация, че Байерн Мюнхен се интересува от защитника на Олимпик Лион Пиер Калулу.
- Тотнъм ще търси спасение в Шампионска лига
- Атлетико удари Реал Сосиедад в луда драма – Кореа реши мача с два гола (видео)
- Анонс на 27-ми кръг на Примера дивисион
- Атлетико отсече за Хулиан Алварес: „Не е за продан!“ – Сересо предупреди Арсенал и Барселона
- Гризман между Атлетико и МЛС: трансферът в Орландо е замразен
- Гризман се подигра на Барселона след елиминацията: Тази снимка твърде жестока ли е?
- Педри след отпадането на Барса: Дадохме всичко и бяхме много близо
- Деко след отпадането на Барса: С този дух можем да мечтаем за велики неща
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]