Барселона намери алтернатива на Лаутаро в Реал Сосиедад
Барселона се интересува от шведския нападател на Реал Сосиедад Александър Исак, твърди Mundo Deportivo.
Според източникa, каталунският клуб счита кандидатурата на шведа като алтернатива на аржентинския нападател na Интер Лаутаро Мартинес, цената на който може да е твърде висока.
Размерът на обезщетението по договора с Исак е 70 милиона евро, но бившият клуб на нападателя Борусия Дортмунд до 2022 г. има приоритетно право да го върне за 30 милиона евро.
Исак премина в Реал Сосиедад през лятото на 2019 година. Трансферната сума възлиза на 6.5 млн. евро. През този сезон 20-годишният нападател участва в 27 мача от испанското първенство (девет в стартовия състав), в които стана автор на седем гола и даде една асистенция. Договорът на играча с клуба е валиден до лятото на 2024 година.
- Хоселу за Алонсо: Изискванията в Реал са различни от тези в Байер
- Барса е готова да подпише с Грийнууд
- Лапорта: Реал говори за Барса, за да прикрие недостатъците си
- Лева е готов да намали заплатата си, за да остане в Барса
- Атлетико ще задълбочи кризата в Жирона
- Анонс на 17-ти кръг на Примера Дивисион
- Флик: Харесвам борбения дух на отбора си
- Мбапе е близо до изравняване на постижение на Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]