Роналдо: Никога преди не съм страдал толкова
Бившият нападател на Интер и бразилския национален отбор Роналдо, който сега е президент на Валядолид, призна, че никога не е изпитвал подобен натиск както сега.
"Честно казано, когато бях футболист, никога не ми е било толкова трудно, колкото сега, когато работя като президент на клуба. Не страдах толкова много. Но е страхотно. В края на миналата година отидох на почивка. И тогава преминавах през медицински тестове, минавам през тях всяка година, за да преценя здравето си. Всички индикатори са се променили. Холестеролът ми се увеличи, страдах от налягане. Надявам се, че тази година ще бъде по-добра", заяви Роналдо.
- Реал Мадрид вижда Винисиус като лидер на новия проект, а не Мбапе
- Флик потвърди новия си договор с Барселона до 2028 година
- Моуриньо е поставил две условия за евентуално завръщане в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще се върне към победите
- Мбапе не желае да играе в оставащите домакинства на Реал Мадрид
- Левандовски: Ще продължа кариерата си, но обмислям различни варианти
- Серхио Рамос е на крачка от това да стане собственик на Севиля
- Анонс на 36-ти кръг на Ла Лига - срещите във вторник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]